Sīkdatņu politika

spēkā no 01.03.2023.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu tehniski atbilstošu tīmekļa vietnes www.lenders.lv darbību, kā arī lai jums atvieglotu mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu un sniegtu personalizētu lietotāja pieredzi.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta un burtu datnes, ko tīmekļa vietne saglabā lietotāja ierīcē, kas jūs apmeklējat tīmekļa lapu. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Sīkdatnēm ir dažādi mērķi un pastāvēšanas ilgumi.

Daļu sīkdatņu dēvē par “sesijas sīkdatnēm”, un to izmantošanas termiņš beidzas tiklīdz lietotājs aizver tīmekļa pārlūku. Citas sīkdatnes tiek sauktas par “pastāvīgajām sīkdatnēm”, un tās tiek saglabātas noteiktu laiku. Atkārtoti apmeklējot tīmekļa vietni, lietotāja tīmekļa pārlūks nolasa visas pastāvīgās sīkdatnes un piegādā informāciju tīmekļa vietnei, kas attiecīgo sīkdatni ir nosūtījis lietotājam.

Kādu kategoriju sīkdatnes mēs izmantojam?

Mēs izmantojam zemāk uzskatīto sīkdatņu kategorijas, jūs varat piekrist visām sīkdatņu kategorijām vai tikai kādai no tām. Piekrītot kādai sīkdatņu kategorijai, jūs sniedzat piekrišanu visām šajā kategorijā ietilpstošajām sīkdatnēm. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savas izvēles un atteikties no sīkdatnēm.

A) Nepieciešamās

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs piekļūtu dažādām Lenders tīmekļa vietnes daļām, un kuras tiek saglabātas jūsu ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt un tiek uzskatītas par obligātajām.

B) Analītiskās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot savas tīmekļa vietnes darbību. Analītiskās sīkdatnes, ļauj mums saprast, kā apmeklētāji pārvietojas mūsu vietnē. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jūsu apmeklējums netiks iekļauts mūsu statistikā, bet vienlaikus neierobežos jūsu darbības mūsu tīmekļa vietnē.

C) Mērķauditorijas atlases sīkdatnes

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai identificētu jums vēlamo saturu mūsu tīmekļa vietnē un sniegtu jums vispiemērotāko informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, papildus šīs sīkdatnes var tikt izmantotas mūsu reklāmas kampaņu vajadzībām trešo pušu tīmekļa vietnēs. Ja jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mēs varam saņemt arī informāciju par mūsu uzticamo partneru tīmekļa vietnēm, kurās jūs esat reaģējuši uz mūsu reklāmām. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jums tiks piedāvātas vispārīgas un nepersonalizētas reklāmas.

Mūsu lapā tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes:

NosaukumsAprakstsDerīguma termiņš
Nepieciešamās
dialCodetīmekļa vietnes darbībamūžīgs
localetīmekļa vietnes darbībamūžīgs
phoneNumberLocaletīmekļa vietnes darbībamūžīgs
Analītiskās
_gidlai saglabātu un uzskaitītu lapas skatījumus1 diena
_hjSessionUser_*lai saglabātu unikālu lietotāja ID1 gads
_hjIncludedInSessionSamplelai noteiktu, vai lietotājs ir iekļauts datu izlasē, ko nosaka vietnes dienas sesijas ierobežojums30 minūtes
_hjIncludedInPageviewSamplelai noteiktu, vai lietotājs ir iekļauts datu izlasē, ko nosaka vietnes lapas skatījumu ierobežojums30 minūtes
_hjAbsoluteSessionInProgresslai saglabātu unikālus apmeklējumussesija
SL_C_*_SIDlai identificētu sesijas ID, kas tiek piešķirts katrai jaunai sesijai, kura tiek ierakstīta.13 mēneši
SL_C_*_VIDapmeklētāja ID identificēšanai, kas tiek piešķirts katram jaunajam apmeklētājam.13 mēneši
SL_C_*_KEYlai identificētu projekta ID (atslēgu), kas raksturīga katram projektam, kas tiek pievienots Smartlook informācijas panelim.13 mēneši
_galai saglabātu un uzskaitītu lapas skatījumus2 gadi
_dc_gtm_UA-*lai saglabātu pakalpojumu pieprasījumu skaitu1 minūte
_ga_*lai saglabātu un uzskaitītu lapas skatījumus.1 gads
Mērķauditorijas atlases
smartlook_setup_retry_afterdatu apkopošanai par lietotāja uzvedību un mijiedarbību, lai optimizētu vietni un padarītu reklāmu vietnē atbilstošākumūžīgs
smartlook_setup_retry_after_reasondatu apkopošanai par lietotāja uzvedību un mijiedarbību, lai optimizētu vietni un padarītu reklāmu vietnē atbilstošākumūžīgs
_gcl_aulai saglabātu un izsekotu reklāmguvumusneatlaidīgs
_hjSession_*lai nodrošinātu funkcijas visās lapāssesija

Kad jāsniedz piekrišana sīkdatnēm?

Apmeklējot mūsu tīmekļu vietni jūs tiekat informēti sīkdatņu joslā, ka vietnē tiek izmantos sīkdatnes, un lūgts sniegt atļauju izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas.

Attiecībā uz "nepieciešamajām" sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu www.lenders.lv tīmekļa vietnes satura attēlošanu un darbību.

Kas notiek, ja noraidāt sīkdatnes?

Ja nevēlaties, lai jūsu ierīcē tiktu izmantotas sīkdatnes, jūs varat pārvaldīt sīkdatņu izvēles vai noraidīt sīkdatnes. Ņemiet vērā, ka šāda izvēle var ietekmēt tīmekļa vietnes funkcionalitāti un tā dēļ jums var nebūt iespējams izmantot mūsu tiešsaistes pakalpojumus pilnībā.

Kā izdzēst sīkdatnes?

Ja vēlaties ierobežot vai aizliegt sīkdatņu izmantošanu un uzglabāšanu savās ierīcēs, vai izdzēst jau saglabātās sīkdatnes, to var izdarīt tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatņu pārvaldīšanu, apmeklējiet www.allaboutcookies.org/manage-cookies.

Jūs varat iestatīt pārlūku tā, lai tiktu apstiprināta visu sīkdatņu izmantošana, noraidīta visu sīkdatņu izmantošana vai par katras sīkdatnes lejupielādi tiktu attēlots paziņojums. Jūsu ierīces operētājsistēma var ietvert papildu sīkdatņu izmantošanas kontroles funkcijas. Ja nevēlaties, lai sīkdatnes ievāc informāciju, pārlūka iestatījumos atsakieties no sīkdatņu izmantošanas.

Politikas izmaiņas

Sabiedrībai ir tiesības jebkurā brīdī bez iepriekšēja brīdinājuma izmainīt vai veikt labojumus šajā Sīkdatņu politikā. Vienmēr aktuālā Sīkdatņu politika pieejama www.lenders.lv.

Репрезентативный пример займа

* Сравнение выгоды клиента: клиент, у которого существующий потребительский кредит имеет ставку 20% (сумма кредита 12 000 евро, срок погашения 5 лет, комиссия кредитора - 4,9%, годовая процентная ставка (годовых) - 22,30%, общая сумма к оплате - 19 663,80 евро. Ежемесячный платеж 317,93 евро). Стоимость кредита для клиента, выбравшего самое дешевое кредитное предложение, после сравнения кредитов с Lenders для кредита того же типа и размера, ставка составила 9,89%, годовая процентная ставка (годовых) – 11,97%, общая сумма к оплате - 15 847,20 евро. Ежемесячный платеж 254,32 евро. Всего клиент сэкономил до 3 816 евро. Lenders предлагает сравнение потребительских кредитов на различные цели. Услуги потребительского кредита доступны со сроком кредита от 3 до 96 месяцев и суммой кредита от 500 до 25 000 евро и годовой процентной ставкой от 7,9% до 56% (максимальная ставка).